Matujący podkład przeciwsłoneczny w pudrze SPF 50

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4794.60
  • Dostępność: Jest Jest
  • poj. 9.5g
  • 169,00 zł

High Protect Sun Powder Foundation SPF 50 - matujący podkład przeciwsłoneczny z filtrem (UVA i UVB) SPF 50. Optymalne połączenie wysokiej ochrony przeciwsłonecznej i naturalnie matującego podkładu w formie wygodnego pudru. Formuła filtrów UVA i UVB chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem przeciwdziałając fotostarzeniu się skóry i uszkodzeniom komórek. Absorbuje nadmiar sebum pozostawiając na skórze delikatne matowe wykończenie. Mikro cząsteczki pudru doskonale odbijają światło minimalizując widoczność zmarszczek i innych niedoskonałości skóry. Nie wymaga stosowania osobno pudru. 

Aplikacja: podkład można aplikować na sucho jak i na mokro. Aplikacja podkładu na mokro pozwala zwiększyć siłę krycia podkładu. 

Aplikacja gąbką na mokro: wystarczy zwilżyć gąbkę (beauty blender) letnią lub zimną wodą, tak aby gąbka spęczniała i następnie wycisnąć ją, tak aby była wilgotna a nie mokra. Następnie delikatnie wklepujemy podkład wilgotną gąbką dostosowując siłę krycia podkładu do indywidualnych potrzeb. Aplikacja podkładu mokrą gąbką nie zabiera krycia podkładu ani nie odsłania niedoskonałości skóry. Skóra staje się doskonale zmatowiona i gładka, a pory niemal niezauważalne, ale przede wszystkim wygląda zdrowo i promiennie.  Po aplikacji wilgotną gąbką produkt należy pozostawić otwarty aż do wyschnięcia. Aplikując na sucho nakładamy produkt jak puder.

Podkład jest odpowiedni dla każdego typu skóry. Przebadany dermatologicznie. 

Nie zawiera parabenów, perfum, olei mineralnych.

Konsystencja: puder.

Kolor 4794.60 Cool beige.