Detox Intense Sun Shield SPF 30

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8006
  • Dostępność: Jest Jest
  • poj.30 ml.
  • 300,00 zł

DETOX INTENSE SUN SHIELD

Ochrona słoneczna SPF 30.  Lekka, nie klejąca się formuła do użycia na skórę twarzy. Zawiera filtry UVA i UVB. Chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi i przedwczesnym starzeniem.

Konsystencja produktu: Płyn.

Sposób użycia: Po nałożeniu na skórę kremu, zaaplikować  Detox Intense Sun Shield. Można także kilka kropli produktu dodać do kremu na dzień i wymieszać. Następnie nałożyć krem na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Uwaga! Przy zmieszaniu produktów obniża się podany czynnik SPF. Unikać kontaktu z oczami i ubraniami. Wstrząsnąć przed użyciem.

Rodzaj skóry: Każdy rodzaj skóry.

Składniki aktywne w produkcie:   Filtry UVA  (Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate)-filtry chroniące przed starzeniem się skóry, Filtry UVB (Ethylhexyl thoxycinnamate, Isoamyl p-Methoxycinnamate)-filtry chroniące przed poparzeniami słonecznymi.

Uwaga! Żaden preparat nie zapewni całkowitej ochrony przeciw promieniowaniu UV. Należy unikać ekspozycji słonecznej w godzinach największego natężenia promieniowania. Preparaty przeciwsłoneczne należy nakładać przynajmniej 30 min przed ekspozycją na UV, uzupełniać po każdej kąpieli i wysiłku fizycznym. Preparat ochronny nakładać grubą warstwą na skórę, aby zapewnić prawidłową ochronę przeciwsłoneczną. Chronić dzieci przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Używać kremów z filtrami powyżej 25 SPF. Nosić ubranie ochronne i nakrycia głowy np. kapelusz, nie eksponować całego ciała na słońce, szczególnie chronić oczy, twarz, szyję.